Περιοδικό STEP: Η διαφήμιση στο περιοδικό είναι επένδυση, χιλιάδες μάτια θα δουν την επιχείρηση σας Στηρίξτε το περιοδικό STEP, κάντε μια ετήσια συνδρομή... Stepperiodiko.blogspot.gr: Καθημερινή ενημέρωση, αφιερώματα, ειδήσεις. Το blog που κάθε μήνα κερδίζει την εμπιστοσύνη όλο και περισσότερων αναγνωστών

...

Κυριακή 1 Μαρτίου 2015

Νίκες των φιλοξενούμενων στα play off

Το Σούλι Παραμυθιάς και η Δόξα Γαρδικίου στην 1η αγωνιστική των play off γνώρισαν την ήττα αν και αγωνίστηκαν στην έδρα τους. Το Σούλι έχασε με 2-3 από τον Θύαμη Καστρίου αν και είχε αρκετές ευκαιρίες για ένα καλύτερο αποτέλεσμα. Ρόλο στην ήττα της ομάδας έπαιξε και η αποβολή του Μ.Γιαννακού στο 42΄. Οι γηπεδούχοι παρόλα αυτά κατάφεραν να προηγηθούν στο 55΄με τον Γ. Γεωργίου αλλά ο Θύαμις μετά από 2 λεπτά ισοφάρισε με τον Θ. Πασχάλη και στο 68΄ προηγήθηκε πάλι με τον Θ. Πασχάλη. Στο 80΄ ο Α. Γόγολος έκανε το 1-3 και το Σούλι στις καθυστερήσεις μείωσε σε 2-3 με τον Α. Λάμπρου. Η Δόξα Γαρδικίου έχασε με 0-1 από τον Άρη Φιλιατών ενώ στον τρίτο αγώνα ο Αστέρας Παραποτάμου κέρδισε εκτός έδρας τον ΠΑΣ Λαδοχωρίου.