Περιοδικό STEP: Η διαφήμιση στο περιοδικό είναι επένδυση, χιλιάδες μάτια θα δουν την επιχείρηση σας Στηρίξτε το περιοδικό STEP, κάντε μια ετήσια συνδρομή... Stepperiodiko.blogspot.gr: Καθημερινή ενημέρωση, αφιερώματα, ειδήσεις. Το blog που κάθε μήνα κερδίζει την εμπιστοσύνη όλο και περισσότερων αναγνωστών

...

Τετάρτη 22 Απριλίου 2015

Εύγε στο Σούλι Παραμυθιάς

Βήμα βήμα το Σούλι Παραμυθιάς βαδίζει προς τον τελικό Κυπέλλου Ερασιτεχνικών ομάδων. Στον σημερινό αγώνα κατάφερε, έστω στην παράταση να
κερδίσει με 3-1 τον Ερμή Αμυνταίου. Η φιλοξενούμενη ομάδα στάθηκε τυχερή καθώς πήρε κεφάλι στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο. Όμως η ομάδα της Παραμυθιάς στο τέλος του αγώνα κατάφερε να στείλει την μπάλα στα δίκτυα φέρνοντας τον στην παράταση. Με πολλά ψυχικά αποθέματα στην παράταση πέτυχε 2 γκολ και τώρα περιμένει το επόμενο βήμα για να φτάσει στον τελικό. Επόμενο εμπόδιο ο Νέστος Χρυσούπολης την ερχόμενη Τετάρτη, στην Παραμυθιά.