Περιοδικό STEP: Η διαφήμιση στο περιοδικό είναι επένδυση, χιλιάδες μάτια θα δουν την επιχείρηση σας Στηρίξτε το περιοδικό STEP, κάντε μια ετήσια συνδρομή... Stepperiodiko.blogspot.gr: Καθημερινή ενημέρωση, αφιερώματα, ειδήσεις. Το blog που κάθε μήνα κερδίζει την εμπιστοσύνη όλο και περισσότερων αναγνωστών

...

Τετάρτη 20 Μαΐου 2015

Μεγάλη νίκη για τον ΠΑΣ Αχέρων

Ο Πας Αχέρων παίζοντας ένα από τα καλύτερα φετινά παιχνίδια του ¨σκόρπισε¨ τον Απόλλων Ευπαλίου με 4-0 και έκανε ένα μεγάλο βήμα για την άνοδο στην μεγάλη κατηγορία!

Ο Απόλλων Ευπαλίου δεν κατάφερε να σταθεί στο ύψος των περιστάσεων στο γήπεδο του Καναλακίου. όπου προσπαθούσε να γίνει επικίνδυνος χωρίς ωστόσο να βάλει έστω και ένα γκολ.

H ομάδα του Νίκου Βέκιου μπήκε ¨διαβασμένη¨ στο ματς, και με αντεπιθέσεις φωτιά κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς.

Στο Πρώτο ημίχρονο με απευθείας εκτέλεση φάουλ στο 24΄ο Τζιμας έκανε το 1-0 και στο 28΄, ο Λουκούμης με κοντινό πλασέ έκανε το 2-0!

Στην επανάληψη ο Μήτση με εκπληκτικό μακρινό σουτ το 3-0 στο 62΄, και ο Σταίκος που μπήκε αλλαγή στον αγώνα σφράγισε την νίκη στο 78΄ με 4-0.