Περιοδικό STEP: Η διαφήμιση στο περιοδικό είναι επένδυση, χιλιάδες μάτια θα δουν την επιχείρηση σας Στηρίξτε το περιοδικό STEP, κάντε μια ετήσια συνδρομή... Stepperiodiko.blogspot.gr: Καθημερινή ενημέρωση, αφιερώματα, ειδήσεις. Το blog που κάθε μήνα κερδίζει την εμπιστοσύνη όλο και περισσότερων αναγνωστών

...

Σάββατο 5 Δεκεμβρίου 2015

Ασταμάτητος ο Αστέρας Παραπόταμου κέρδισε με 0-3 το Σούλι Παραμυθιάς (Φωτό)

Δίκαια ο Αστέρας Παραπόταμου κέρδισε σήμερα το απόγευμα στην Παραμυθιά το Σούλι Παραμυθιάς με 0-3. Δύο από τα γκολ της φιλοξενούμενης ομάδας σημειώθηκαν με πέναλτι, ένα στο πρώτο ημίχρονο και ένα στο δεύτερο ημίχρονο. Για το δεύτερο πέναλτι το Σούλι Παραμυθιάς, και ενώ το σκορ εκείνη την στιγμή ήταν 0-1, διαμαρτυρήθηκε καθώς υποστηρίζει ότι η παράβαση έγινε έξω από την περιοχή. Δείτε στο τέλος της ανάρτησης πλούσιο φωτογραφικό υλικό από αυτόν τον αγώνα.
Στα υπόλοιπα ματς, η Δόξα Γαρδικίου κέρδισε άνετα με 4-1 τον Σπάρτακο Γραικοχωρίου και βρίσκεται στην δεύτερη θέση. Η ΑΕΝ Σελεύκειας κέρδισε και αυτή με 4-1 τον Άρη Φιλιατών. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και η βαθμολογία είναι η εξής: