Περιοδικό STEP: Η διαφήμιση στο περιοδικό είναι επένδυση, χιλιάδες μάτια θα δουν την επιχείρηση σας Στηρίξτε το περιοδικό STEP, κάντε μια ετήσια συνδρομή... Stepperiodiko.blogspot.gr: Καθημερινή ενημέρωση, αφιερώματα, ειδήσεις. Το blog που κάθε μήνα κερδίζει την εμπιστοσύνη όλο και περισσότερων αναγνωστών

...

Κυριακή 6 Δεκεμβρίου 2015

Με το αριστερό οι Αμαζόνες, 0-4 από την Προοδευτική Περάματος Ιωαννίνων (ΦΩΤΟ)

Δεν τα κατάφεραν οι Αμαζόνες στο πρώτο επίσημο αγώνα για την φετινή αγωνιστική περίοδο καθώς έχασαν με 0-4 στην έδρα τους από μία πιο  έτοιμη ομάδα και σαφώς καλύτερη. Από τα πρώτα λεπτά η Προοδευτική Περάματος Ιωαννίνων πήρε τα ηνία του αγώνα και στα μέσα του ημιχρόνου έκανε το 0-1. Το πρώτο ημίχρονο έληξε με 0-2. Η ομάδα των Ιωαννίνων στο δεύτερο ημίχρονο έλεγχε το παιχνίδι και σημείωσε άλλα δύο γκολ για να έχουμε το τελικό 0-4. Δείτε φωτογραφίες από τον αγώνα: