Περιοδικό STEP: Η διαφήμιση στο περιοδικό είναι επένδυση, χιλιάδες μάτια θα δουν την επιχείρηση σας Στηρίξτε το περιοδικό STEP, κάντε μια ετήσια συνδρομή... Stepperiodiko.blogspot.gr: Καθημερινή ενημέρωση, αφιερώματα, ειδήσεις. Το blog που κάθε μήνα κερδίζει την εμπιστοσύνη όλο και περισσότερων αναγνωστών

...

Δευτέρα 4 Απριλίου 2016

Ανακοίνωση των Αμαζόνων για την πετυχημένη πορεία

Με νίκη εκτός έδρας επί της «ΚΟΖΑΝΗΣ» με σκορ 1-0 ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα  Γυναικών Γ΄ Εθνικής οι  «ΑΜΑΖΟΝΕΣ» .
    Η εμφάνιση της ομάδας μας στην ΚΟΖΑΝΗ υπήρξε εντυπωσιακή , έπαιξε καλό ποδόσφαιρο ,ενώ έχασε πολλές ευκαιρίες για να σημειώσει περισσότερα τέρματα.
  Με την νίκη αυτή η ομάδας μας κατέκτησε τη 2η θέση στη Γενική κατάταξη ενώ στις λεπτομέρειες έχασε την άνοδο στη Β΄ Εθνική .
   Το Δ.Σ ευχαριστεί όλους τους φιλάθλους που βρέθηκαν δίπλα στην ομάδα μας κατά τη διάρκεια της σαιζόν, καθώς  και τον προπονητή κ. Μιχάλη Γούλα για την προσφορά του.
   Συνεχίζουμε  την προσπάθειά μας με
αισιοδοξία και πιστεύουμε ότι η επόμενη αγωνιστική περίοδος  θα είναι ακόμη καλύτερη.