Περιοδικό STEP: Η διαφήμιση στο περιοδικό είναι επένδυση, χιλιάδες μάτια θα δουν την επιχείρηση σας Στηρίξτε το περιοδικό STEP, κάντε μια ετήσια συνδρομή... Stepperiodiko.blogspot.gr: Καθημερινή ενημέρωση, αφιερώματα, ειδήσεις. Το blog που κάθε μήνα κερδίζει την εμπιστοσύνη όλο και περισσότερων αναγνωστών

...

Τετάρτη 1 Απριλίου 2015

Πρόκριση με 4-1 για το Σούλι Παραμυθιάς

Λαμβάνοντας υπόψη ότι το Σούλι Παραμυθιάς αντιμετώπιζε μια ομάδα με ποιοτικούς ποδοσφαιριστές η άνετη νίκη με 4-1 απέναντι στην
Φλόγα Παλαιομανίνας αποκτά μεγαλύτερη αξία. Έτσι δίκαια πέρασε στην 8αδα του κυπέλλου ερασιτεχνικών ομάδων. Η ομάδα της Παραμυθιάς προηγήθηκε με τον Γκέκα στο 22΄αλλά στο 35΄ο Γιαννακάς ισοφα΄ρισε το παιχνίδι. Το 1-1 ήταν το σκορ του ημιχρόνου. Στο δεύτερο ημίχρονο στο 52΄έγινε το 2-1 με πέναλτι που εκτέλεσε ο Γιαννακός, στο 68΄ο Λάμπρου έκανε το 3-1 με ένα καταπληκτικό γκολ και στο 75΄το σκορ έγινε 4-1 με γκολ του Α. Γεωργίου.