Περιοδικό STEP: Η διαφήμιση στο περιοδικό είναι επένδυση, χιλιάδες μάτια θα δουν την επιχείρηση σας Στηρίξτε το περιοδικό STEP, κάντε μια ετήσια συνδρομή... Stepperiodiko.blogspot.gr: Καθημερινή ενημέρωση, αφιερώματα, ειδήσεις. Το blog που κάθε μήνα κερδίζει την εμπιστοσύνη όλο και περισσότερων αναγνωστών

...

Κυριακή 27 Μαρτίου 2016

ΕΠΣ Θεσπρωτίας Α2: Νίκη για Προδρόμι (Φωτορεπορτάζ)

update:  Το αποτέλεσμα του αγώνα της Θύελλας Γκρίκας Ψάκας ήταν 1-5 εκτός έδρας με τον Ποσειδώνα και όχι όπως λάθος ενημερώσαμε. Άρα: Ποσειδώνας-Θύελλα Γρίκας/Ψάκας 1-5. Ζητάμε συγγνώμη για αυτό το λάθος που ξεκίνησε από επίσημη πηγή πληροφόρησης.

Το Προδρόμι έστω και στα τελευταία λεπτά κατάφερε να πετύχει γκολ και να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης απέναντι στον Αρη Πέρδικας που το πάλεψε μέχρι το τέλος. Μάλιστα η ομάδα της Πέρδικας έπαιζε με 10 παίχτες από το πρώτο ημίχρονο ενώ τελείωσε τον αγώνα με 9 παίχτες. Πλέον ο Αρης; Πέρδικας νιώθει την ανάσα της Θύελλας Γκρίκας Ψάκας καθώς η Θύελλα πήρε τους βαθμούς της νίκης απέναντι στον Ποσειδώνα Ηγουμενίτσας που τον κέρδισε με 1-5 εκτός έδρας. Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα, την βαθμολογία αλλά και πλούσιο φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Προδρόμι - Άρης Πέρδικα:

Για την 5η  Αγωνιστική (27/3/2016) των αγώνων κατάταξης PLAY OFF της Α2  Κατηγορίας:
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ 1-5
 ΑΟ ΠΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 1-0,
ΑΣ ΣΥΒΟΤΩΝ -ΑΟ ΜΑΖΑΡΑΚΙΑΣ 4-3.